Dne 12.9 až 13.9.2020 jsme absolvovali 2 denní turnaj v České Lípě s 12 účastníky. Na turnaj jsme jeli ve složení Maurenc Filip, Pravda Václav, Illek Jakub, Musálek Jan, Binder Daniel, Hujda Tomáš, Fridrich Max, Jeřábek Vojtěch a Vondruš Václav.

První zápas jsme sehráli proti HC Kolín, se kterým jsme vyhráli 17:7 a tak vykročili úspěšně do turnaje.

Druhý zápas nás čekal proti týmu HC Letňany, který jsme prohráli 4:10.

Třetí zápas jsme vyhráli proti místním hráčům z České Lípy a zápas jsme vyhráli 15:7.

Následoval  4. zápas proti HC Sparta, který jsme v první třetině tlačili, ale skóre zůstalo 0:0, poté začali padat góly a zápas jsme prohráli vysoko 4:13. I když zápas byl herně vyrovnaný, tak nám se nedařilo proměňovat šance.

a zároveň poslední zápas ve skupině jsme odehráli proti České Lípě B a zapas vyhráli 21:1

 

Ze skupiny jsme do Play off postupovali ze 3. místa a bohužel nás čekala Slavie, která má silný ročník.

Do zápasu jsme vstoupili super a v první třetině vyhrávali 5:1 a Slavii přehrávali. Poté ve druhé třetině přišel útlum, na který jsme nedokázali zareagovat a zápas prohráli 8:19. Ačkoliv výsledek je asi hrůzostrašný, tak bych si dovolil soudit, že jsme byli lepším a bruslivějším týmem. Zde spíše rozhodli zkušenosti hráčů Slavie v počtu odehraných zápasů.

Zbyl nám touto prohrou souboj o 5. místo s HC Letňany, který jsme opět prohráli 8:10 a brali konečné 2. místo ve stříbrné skupině a celkově 6. z 12 účastníků

Hodnocení trenéra:

Z mého pohledu jsme odehráli dobrý turnaj a úspěšně reprezentovali naše malé městečko a klub.

Všimli jsme si i zájmu jiných trenérů a rodičů na našich zápasech, kde jsme výborně bruslili a ostatní týmy bruslařsky přehrávali. Hokej se ale hraje na góly a na ty jsme nejlepší nebyli. Kluci bojovali jako lvi a ukázali, že to co se na tréninku naučí, pak můžou hravě v zápase využit.