2. Mistrovské utkání v Jindřichově Hradci

Při druhém kole mistrovských miniturnajů ročníku 2012 a 2013 jsem zavítali do Jindřichova Hradce, kde na nás čekali jedni z nejtěžších soupeřů v této kategorii. Soupeři nám byli HC Tábor a Střelci Jindřichův Hradec.

Hodnocení trenérů za “A” Tým : Maurenc F. za “B” tým : Sitár Marián

“A“ tým

“A“ tým ročník 2012 začal první zápas proti Táboru, kde jsme nevěděli vůbec jak soupeř hraje a jen z doslechů slyšeli, že je opravdu dobrý soupeř. Do utkání jsme vstoupili drobet zaskočeně, kde jsme pociťovali i mírný respekt k soupeři. Takže první třetina byla jak u těchto dětí bývá taková seznamovací a oťukávací, ale již od druhé třetiny jsme ukázali, že i ve Vimperku máme skvělé trenéry a hráče a že nemusí být zákonitě každý ve velkém městě aby hrál velký hokej, dovolím si říct, že od druhé třetiny jsme přehrávali soupeře ve všech fázích, ale hlavně v bruslení a kombinaci, kde jsme dokázali několika akcemi během pár krátkých nahrávek vstřelit soupeři více gólů a klidně si s velkým náskokem dojít pro hladké vítezství 13:6. Musím zde pochválit obě dvě lajny, které hráli úžasně, a ačkoliv je typově každý hráč jiný, tak jako tým ukázali, že perfektním bruslením a přístupu ke hře se dá hrát s každým soupeřem. Musím pochválit i našeho golmana, který zneškodnil hodně akcí soupeře.

Statistiky ze zápasu:

HC Tábor – HC Vimperk   6:13

Honzík Musálek 19 úspěšných zásahů

góly:

Sedlecká Šárka  4, Maurenc Filip 3, Pravda Vašek 3, Jeřábek Vojta 2, Illek Kuba 1

Druhý zápas jsme sehráli s týmem střelci Jindřichův Hradec, kde jsme začali, tak jak jsme skončili s Táborem, tudíž v tlaku na bránu, ale nějak se nám nedařilo proměňovat řekl bych vyložené šance, soupeře jsme dafakto nepustili do nějakého tlaku, ale dostali jsme 2 rychlé goly z brejku. Nicméně jsme po 2 třetinách vedlo a ještě chvílí před koncem o 4 góly vedli, ale nakonec jsme nezvládli konec zápasu a prohráli 11:9. I to k hokeji patří a z těchto chyb si kluci určitě udělají do příštích zápasů jasno. Bylo fajn kde v prvním zápase bodovala hodně první lajna se Šárkou, Filipem, Vaškem a Kubou L. tak ve druhém se parádně povedl zápas Vojtovi, Maxovi, Kubovi I. a Davidovi a tím je i důkaz toho, že hokej hraje celý tým, že když se nedaří jedné lajně, v pohodě je tu ještě druhá či třetí a tak to má být. Nakonec nás obávaný soupeř porazil, ale myslím si, že si z toho nemusíme dělat hlavu, jelikož odvedené výkony naopak ukázali, že jdeme správným směrem.

HC Střelci – HC Vimperk 11:9

Honzík Musálek 15 úspěšných zásahů

góly:

Jeřábek Vojta 5, Sedlecká Šárka  1, Kuba Lom 1, Illek Kuba 1, Fridrich Max 1

——————————————————————————————————————————

“B” Tým

Kluci sehráli výborný zápas. V úvodní třetině sice prohrávali 0:1, ale skvělou bojovností a dodržením taktických pokynů ještě v první třetině vyrovnali na 1:1 a ve druhé třetině překlopili vítězství na svou stranu. Soupeře nepouštěli do vyložených šancí a až na malé výjimky v samém závěru ani do samostatných úniků. V bráně vše jistil skvěle chytající Adam Venta.

HC Vimperk : HC Tábor 5:2

Vinš 3, Kraml 2

Kluci se hned zpočátku zalekli velikostí některých hráčů soupeře. Byl znát jejich respekt a když k tomu připočteme únavu z druhého utkání po sobě a kvalitu soupeře, bylo o výsledku utkání brzy rozhodnuto. U některých hráčů mrzí přístup, kdy utkání v hlavě vzdali a chyběla jim alespoň mentální snaha se o výsledek poprat. Naopak někteří hráči příjemně překvapili a přistoupili k zápasu i přes nepříznivý vývoj s velkým odhodláním.

Závěrem je třeba připomenout, že hráče této B skupiny tvoří především kluci ročníku 2013. Za HC Tábor proti nim nastoupil až na jednu výjimku kompletní výběr ročníku 2012 a také za Jindřichův Hradec byla drtivá převaha hráčů ročníku 2012.

Vinš 1, Hujda 1

1.mistrovský miniturnaj Pouzar ČB

HC Vimperk A  –  HC  Lvi ČB  A   7:12

HC Vimperk A  –  IHC Písek  A     7:10

sestava: Venta , Maurenc , Líbal , Illek , Lom , Kolařík , Mádl , Korn , Pravda.

HC Vimperk  B  – HC Lvi ČB  B    5:10

HC Vimperk  B  – IHC  Písek  B   11: 8

sestava : Fridrich , Vinš , Sitár , Velek , Binder , Hujda , Předota , Kraml , Sochor , Mirvald.

hodnocení trenéra Davida Vinše :

První mistrovský miniturnaj jsme odehráli v ČB na Lvech . Za mě pěkné výkony dětí na obou stranách hřiště. Na straně A hrajeme s ročníkem 2012 na B straně s ročníkem 2013 takže pro všechny velká škola do života . Všichni jsme si miniturnaj užili a v tomto věku vůbec o nic jiného nejde než se bavit a hrát a hrát a hrát . Když si vezmu , že kluci na B straně ještě v březnu byli na školičce bruslení a dnes hrají zápas a bojují je to důkaz , že jsme zvolili správnou cestu . Borci jen tak dále!!!!!!

Přátelský miniturnaj J.Hradec  2.třídy  13.10.2019

Týmy – Střelci J.Hradec , HC Milevsko 2010 , HC Vimperk

výsledky strana A  –

HC Milevsko 2010 – HC Vimperk    12 : 13

HC Střelci JH  –  HC Vimperk  5: 14

sestava : Musálek , Lom , Illek , Jeřábek , Maurenc , Kolařík , Líbal.

výsledky strana B –

HC Milevsko 2010  –  HC Vimperk   7 : 10

HC  Střelci  JH  –  HC Vimperk   5 : 23

sestava : Fridrich , Vinš , Velek , Sitár , Venta , Kraml , Předota , Mirvald , Binder .

hodnocení trenéra  Davida Vinše :

První přátelský miniturnaj nové sezóny jsme odehráli v Jindřichově Hradci s týmy Milevska a J.Hradce . Pro většinu týmu, který byl tvořen z hráčů ročníku 2012 – 2013 ( A strana 2012 , B strana 2013 ) . Pro kluky to byl úžasný den a užili si ho se vším všudy, jak na ledě, tak v kabině . Mě hodně potěšilo bruslení a fyzička , když jsme výborně zvládli dva zápasy po sobě . V bruslení, na kterém hodně pracujeme v trénincích jsme vůbec nezaostávali a ukázali jsme , že jsme udělali kus práce od září . V tomto věku je to pouze a jedině o užívání si hry a udržování party , takže výsledky neřešíme , ale každé, i takto malé dítě jde s touhou vyhrát a ať je to na ledě nebo za barákem, vždy chceme  předvést to nejlepší a nám se to povedlo výborně . Teď , aby nám to vše vydrželo a budeme všichni spokojeni. Díky všem hráčům za předvedené výkony , které byli od brankářů po posledního hráče za jedna . Díky rodičům za výbornou atmosféru po dobu obou zápasů .Teď nás čekají tréninky a na konci října první mistrovský miniturnaj v ČB.