Dnes 29.09.2020 se uskutečnil v ČB turnaj 5 mužstev ročníků 2012.

Na tomto turnaji jsme obsadili 4. místo i když výsledky tomu ani neodpovídali. Jako jediní jsme dokázali porazit vítěze turnaje Český Krumlov a celkově s ostatními týmy hráli vyrovnané zápasy. Zápasy se hráli po 2 třetinách s časem 15 minut a na konci zápasu vždy 3 nájezdy, kde se bodovala každá třetina zvlášť.

1. zápas jsme odehráli proti Lvi ČB, kterému jsme bohužel podlehli po třetinách 2:6 a 5:7 a na nájezdy soupeře udolali 3:1

2. zápas jsme odehráli proti Motoru ČB, kde jsme překvapivě první třetinu remízovali 2:2, jelikož jsem asi špatně rozhodil první lajnu Vaška s Filipem a každého dal do jiné lajny a nebylo to šťastné řešení. Na druhou třetinu jsem zase vrátil kluky k sobě a vyhráli jsme 6:3 a na nájezdy 2:0

3. zápas jsme odehráli proti silnému Veselí. V první třetině jsme vedli ještě chvíli před koncem první třetiny 3:2, ale nakonec prohráli 3:4 Druhá třetina skončila remízou 4:4, nájezdy jsme prohráli 2:1. Rozhodčí uznal gól protihráče při nájezdu, kdy se hráč s pukem při pokusu o blafák zmocnil znovu kotouče a udělal si zpět jednu kličku o metr a objel již položeného Honzíka v bráně.

4. a poslední zápas jsme hráli proti Krumlovu a první třetinu jsme již asi 2 minuty před koncem vedli 8:4 a nakonec vyhráli 8:7. Druhou třetinu jsme nezastihli na začátku a již rychle prohrávali 0:3, nicméně kluci zabojovali a stav dotáhli, ale nakonec prohráli 3:5. Nájezdy jsme prohráli 1:2.

Když to shrnu, tak kluci odvedli v zápasech skvělou práci, bojovali a nebýt smůly proti Veselí, tak jsme mohli hrát o první místo, protože Krumlov jsme porazili a třeba by i ta druhá třetina dopadla jinak.

Za mě odchytal parádní turnaj Honzík Musálek, který ukázal opravdu perfektní zákroky a z gólmanů na druhém místě s nejméně obdrženými góly turnaje.